PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30972}

Parasol bezpieczeństwa

National Security
6,7 15 232
oceny
6,7 10 1 15232
Parasol bezpieczeństwa
powrót do forum filmu Parasol bezpieczeństwa

10/10 - genialne ;D

ocenił(a) film na 10

uwielbiam ten film, to moja ulubiona komedia, oglądałam z tysiąc razy, za każdym razem się śmieję i z chcęcią obejrzę kolejny tysiąc ;]] Martin pokazał w tym filmie co potrafi. Od czasu obejrzenia "Parasola bezpieczeństwa" śmieję się,jak tylo go widze na ekranie ;]] najbardziej podobała mi się scxena na posterunku, jak Earl przyznał, że "niestety Hank nie przyszedł w celu zemszczenia się" xD

poza tym dobre były te wszystkie teksty o byciu czarnym ;D np. jak został postrzelony "umieram, widzę białe światło... Nawet światło jest białe!!" ;D albo "wiesz kim jesteś Hank? jesteś czarnym mężczyzną!" ;DD

pozdrawiam wszystkich fanatyków i nie tylko ;]

ocenił(a) film na 9
ItsJustMe

Masz rację Zuz ^^ film jest boski <.33

ItsJustMe

Szkoda tylko, ze film zostanie wyemitowany na polsacie z reklamami które psują wrażenia :]] 3 a nawet 4 przerwy reklamowe . Jedna 15 druga 10 trzecia 5. POLSAT to komercyjna stacja - widzowie ich g... obchodzą :-] No może troszkę-bo jednak dają niezłe filmy

djadamus

Czasami coś ciekawego puszczą, ale ogólnie komercha ;]

ocenił(a) film na 10
ItsJustMe

Ja widziałem z 1001 ;) zawsze jak chorty jestem odpalam na DVD i mi się stan zdrowia momentalnie poprawia ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones