PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30972}

Parasol bezpieczeństwa

National Security
6,7 15 232
oceny
6,7 10 1 15232
Parasol bezpieczeństwa
powrót do forum filmu Parasol bezpieczeństwa

Skąd tutaj tyle pochlebnych opinii? Toż to kompletne dno i nieporozumienie. Nie ma nawet sensu oglądać tego ,,filmu" - wystarczy przeskanować go na podglądzie i wszystko jasne :D Gra aktorska (można o czymś takim tutaj mówić?) beznadzieja, scenariusz - a niby o czym to? Kaszana jakich mało. Jedyny atut to Eddie, ale zdecydowanie to najgorszy film z jego udziałem i gdybym nie znał innych z nim filmów, po tym na pewno bym o nim nic dobrego nie miał nic do powiedzenia.

ocenił(a) film na 6
Daniel8919

Racja, takie "bad boys" dla ubogich. Akcja niczym zatwardzenie.

ocenił(a) film na 8
McCoval

No sorry ale jak dla was o nie było zabawne, to ja już nie wiem jakiej wy szukacie komedii. To był film bardziej do pośmiania się niż do akcji z zapartym tchem.

ocenił(a) film na 4
allabastra2010

Nie wiem co było w tym filmie zabawne. Chyba tylko postać jaką gra Martin Lawrence.
Ogólnie film irytujący, najkrócej by rzec głupi.

PS. Zauważyliście, że Robinne Lee grała jednocześnie tą która tańczyła dla Earl'a, będąc niby dziewczyną Hank'a? Nie stać ich było na kolejny angaż czy jak.

ocenił(a) film na 7
dariusgromnicki

Sprawdź obsadę dopiero potem się wymądrzaj kolego. Jaśnie pan raczy wybaczyć jeżeli lekka rozrywka na zabicie czasu jest poniżej pańskiego wielmożnego poziomu. Bo to nie jest film górnolotny i nie wiadomo jaki.

ocenił(a) film na 9
allabastra2010

Swietna komedia, nie wiem co musial by zrobic Martin Lawrence zeby nie doprowadzic mnie do smiechu :D

ocenił(a) film na 6
McCoval

"Bad Boys" dla ubogich - znakomite określenie, kradnę do swojego komentarza! :)))

ocenił(a) film na 6
Hoodzielec

Proszę bardzo :)

ocenił(a) film na 6
McCoval

hehe przez minutę zastanawiałem się skąd gra muzyka... a tu patrzę, Twój profil... aaaach.. juz myślałem, że zwariowałem hehe

ocenił(a) film na 6
McCoval

:)))
Jakbyś nie oglądał - polecam ten film z którego jest ta muzyka (Ucieczka z Rangunu/Beyond Rangoon) - ścieżka dźwiękowa z muzą H.Zimmera świetnie uwypukla jego klimat!

ocenił(a) film na 6
Hoodzielec

ok dzięki :)

Daniel8919

nie wiem co, ale ten film ma coś w sobie... co mnie cholernie irytuje :D

ocenił(a) film na 7
Daniel8919

jaki Eddie?

ocenił(a) film na 1
1Kiyon

:) Obejrzałem film w przeświadczeniu, że to Eddie Murphy, ale ze mnie sierota :D Chociaż w sumie podobni są.

Daniel8919

Chyba tylko z koloru skóry.

Daniel8919

Całkowicie się zgadzam, choć wcale tego filmu nie widziałem. Po prostu testuję jak działa obserwowanie na filmwebie i muszę gdzieś napisać komentarz
Pozdrawiam

Daniel8919

wyjmij z doopy kij.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones